Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy ponownie opóźnione na PS4 i Xbox One

To też nie daje nam pewności co do wersji na Nintendo Switch.

HQ

Jonas nie jest jedynym, który uważa, że Hogwarts Legacy to świetna gra i tak było od samego początku. Jednym z powodów tego ostatniego jest bez wątpienia to, że wersje na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch zostały opóźnione w grudniu. Powiedziano nam, że wersje na PS4 i Xbox One zostaną uruchomione 4 kwietnia, podczas gdy właściciele Switcha będą musieli poczekać do 25 lipca. Teraz już tak nie jest.

Deweloperzy ujawniają, że potrzebują dodatkowego miesiąca na dopracowanie, więc zdecydowali się opóźnić Hogwarts Legacy na PS4 i Xbox One do 5 maja.

Nie jest to zbyt zaskakujące, biorąc pod uwagę, jak mało widzieliśmy i słyszeliśmy o tych wersjach, a także wielu z nas zastanawia się, jak starsze konsole będą w stanie poradzić sobie z dość imponującą technicznie grą. Nie ma słowa o wersji na Switcha, więc może nie zaznaczaj tej daty magicznym atramentem w naszym kalendarzu.

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości