Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy powraca na szczyt brytyjskich list przebojów

Dzięki debiutowi wersji na Nintendo Switch.

HQ

Ludzie w Wielkiej Brytanii naprawdę, naprawdę kochają Harry'ego Pottera, a ogromny sukces Hogwarts Legacy w kraju udowodnił to z nawiązką. Nawet dziesięć miesięcy po premierze gry okazuje się, że przewyższa ona tytanów, takich jak EA Sports FC 24 i Call of Duty: Modern Warfare III na listach przebojów.

Dzięki temu, że Hogwarts Legacy wylądował ostatnio na Nintendo Switch, gra powróciła na szczyt list przebojów. W rzeczywistości wydanie na Switcha było tak duże dla gry, że jest to oficjalnie trzecia największa premiera Switcha roku za The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom i Super Mario Bros. Wonder.

Jeśli chodzi o pozostałe tabele, Modern Warfare III i EA Sports FC 24 zajmują drugie i trzecie miejsce, a Marvel's Spider-Man 2 i Mario Wonder zamykają pierwszą piątkę. Super Mario RPG debiutuje na szóstym miejscu, podczas gdy Bluey: The Video Game pojawia się na siódmym, powstrzymując Assassin's Creed Mirage, Nintendo Switch Sports i Mortal Kombat 1 w ósmym, dziewiątym i dziesiątym. Być może największym szokiem tygodnia jest to, że Mario Kart 8 Deluxe faktycznie wypadł z listy dziesięciu najlepszych, lądując na 11 miejscu w klasyfikacji.

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości