Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy sprzedał się w 12 milionach egzemplarzy w ciągu zaledwie dwóch tygodni

Powiedzmy, że magiczny świat J.K. Rowling nie stracił swojej popularności.

HQ

W powietrzu pojawiło się wiele spekulacji przed wydaniem Hogwarts Legacy. Czy byłby to symulator Harry'ego Pottera, o którym zawsze marzyliśmy, czy marka nadal ma taki sam urok wśród graczy i czy wezwania do bojkotu z powodu rzekomych poglądów J.K. Rowling będą miały jakikolwiek wpływ na popularność?

Studnia... Odpowiedzi na te trzy pytania są następujące: Tak, tak i absolutnie nie. Jak ujawnił Variety , gra sprzedała się w ponad 12 milionach egzemplarzy w ciągu zaledwie dwóch tygodni, rozbijając nawet najbardziej pozytywne oczekiwania.

Warner ujawnia również, że widział o wiele więcej zaangażowania fanów w inne produkty Harry'ego Pottera, co pokazuje, że był to zastrzyk witamin, którego franczyza potrzebowała po nieco letnich filmach Fantastyczne zwierzęta. David Haddad, prezes Warner Bros. Games, komentuje sukces:

"Jesteśmy bardzo podekscytowani i dumni widząc reakcję graczy na "Hogwarts Legacy" od graczy, fanów, którzy są nowicjuszami w grach i recenzentów z całego świata. Nasz zespół programistów w Avalanche dostarczył niesamowite, wysokiej jakości doświadczenie Wizarding World, które naprawdę spełnia fantazję fanów życia w Hogwarcie, a nasze zespoły wydawnicze przeprowadziły globalną kampanię startową. "

Zasłużone i jesteśmy prawie pewni, że będziemy mogli informować o nowych rekordach sprzedaży Hogwarts Legacy, ponieważ nadal działa naprawdę dobrze - i nie został jeszcze wydany na PlayStation 4, Switch i Xbox One.

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości