Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy ujawnia, że los Dumbledoresa nie jest tym, o czym myśleliśmy

Okazuje się, że jego upadek był w rzeczywistości gorszy niż książki i filmy kazały nam wierzyć.

HQ

Dzięki Hogwarts Legacy możemy eksplorować otoczenie klasycznej szkoły magii w sposób, który wcześniej nie był możliwy. Jednym z miejsc, które możesz odwiedzić, jest wieża, w której Dumbledore spotkał swój los po tym, jak doznał gniewu Severusa Snape'a.

Dumbledore wypadł z okna i wylądował na dziedzińcu. Dramatyczny. Ale okazuje się, że też niemożliwe. Jak zauważył spostrzegawczy użytkownik Reddita , oznacza to, że Dumbledore został uderzony gorzej niż myśleliśmy, uderzając nie w jeden, ale dwa dachy jako pierwszy:

"Możesz odwiedzić miejsce, w którym Dumbledore spadł z wieży, z wyjątkiem tego, że nie ma sposobu, aby spaść na ziemię. Możemy więc tylko przypuszczać, że kanonicznie tak właśnie się stało:

Oczywiście można spekulować, że zamek został zmodyfikowany w ciągu 100 lat między Dziedzictwem Hogwartu a książką Harry Potter i Książę Półkrwi, ale z pewnością wydaje się to bardziej ekscytujące?

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości