Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy Ujawniono tryby graficzne Xbox i PlayStation

Uzyskaj 30 klatek na sekundę w trybie wierności i 60 klatek na sekundę z wydajnością.

HQ

Hogwarts Legacy właśnie ujawniło tryby graficzne, które pojawią się w wersjach gry na PS5 i Xbox Series X / S. Dostępnych będzie wiele opcji graficznych, w tym wierność, która sprawia, że gra wygląda lepiej, ale działa w 30 klatkach na sekundę.

Jest też tryb wydajności, który daje nam 60 klatek na sekundę, ale prawdopodobnie wpłynie na wygląd gry. Ponadto będą opcje dla tych z telewizorami o zmiennej częstotliwości odświeżania.

Ta wiadomość pojawia się wkrótce po potwierdzeniu specyfikacji PC Hogwarts Legacy i wygląda na to, że jeśli chcesz ustawić Ultra / 4K, będziesz potrzebował bestii sprzętu.

Mimo to nie zniechęciło to ludzi do zakupu gry, ponieważ Steam informuje , że jest to obecnie najlepiej sprzedająca się gra na platformie, mimo że jeszcze nie została wydana.

Dzięki, VGC.

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?



Wczytywanie następnej zawartości