Polski
Gamereactor
esport
FIFA 23

Holender ManuBachoore jest mistrzem Mistrzostw Świata FIFAe 2023

Zabranie do domu lwiej części puli nagród w wysokości 1 miliona dolarów.

HQ

Po kilku tygodniach rywalizacji trzy turnieje FIFAe odbywające się na festiwalu Gamers8 w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej dobiegły końca. Teraz zakończył się trzeci i ostatni z grona, FIFAe World Cup, co oznacza, że mamy teraz zwycięzcę do omówienia.

W tegorocznej imprezie zwycięzcą został nie kto inny jak holenderski "ManuBachoore". Po tym, jak udało mu się powstrzymać innych konkurentów, wróci do domu z lwią częścią puli nagród w wysokości 1 miliona dolarów.

Turniej nie obył się jednak bez kontrowersji, ponieważ podczas finałowych rzutów karnych pojawiły się twierdzenia, że przewagę nad konkurencją uzyskano patrząc na ekran innego gracza. Od tego czasu FIFA zajęła się tym problemem i zamknęła roszczenie, stwierdzając:

"Po dokładnym przejrzeniu materiału filmowego możemy również potwierdzić, że żaden gracz nie uzyskał przewagi konkurencyjnej, ponieważ przeciwna drużyna oglądała tylko własny ekran."

W związku z tym sezon FIFA 2023 jest już w księgach, co oznacza, że następnym razem, gdy zobaczymy takie zawody, prawdopodobnie zostaną rozegrane na EA Sports FC 24 i na nowej platformie EA Sports FC Pro.

FIFA 23

Powiązane teksty

0
FIFA 23Score

FIFA 23

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

Czy FIFA 23 to godne pożegnanie z kultową licencją, czy też powinniście po prostu poczekać na EA Sports FC?Wczytywanie następnej zawartości