Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Mortal Kombat 1

Homelander, Omni Man i Peacemaker przybywają do Mortal Kombat 1

Wiedzieliśmy, że na bijatykę pojawią się gościnne postacie, a teraz włoski Amazon ujawnił, kogo możemy się spodziewać.

HQ

Wcześniej dzisiaj informowaliśmy o różnych edycjach, które będą dostępne dla Mortal Kombat 1 podczas premiery we wrześniu. Jeśli wybierzesz te lepsze (a raczej droższe), dołączysz coś o nazwie Kombat Pack 1 z sześcioma postaciami i Kameo Pack z pięcioma wojownikami.

Najwyraźniej ktoś z Italian Amazon nie mógł się opanować i postanowił opublikować opis tych pakietów, dzięki czemu wiemy już, że Kombat Pack 1 obejmuje: Ermac, Homelander, Omni Man, Peacemaker, Quan Chi i Takeda. To podczas gdy Kameo Pack zawiera: Ferra, Johnny Cage, Khameleon, Mavado i Tremor. W zestawie znajduje się również Jean-Claude Van Damme Character Skin.

Italian Amazon usunął te opisy i wszystko jest na razie plotką - choć bardzo silną.

Chcielibyśmy siać spustoszenie w Homelander i Peacemaker, więc trzymamy kciuki, aby informacje były dokładne.

Mortal Kombat 1

Dzięki, Insider Gaming.

Powiązane teksty

0
Mortal Kombat 1Score

Mortal Kombat 1

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Wojownicy NetherRealm powracają, aby kopać tyłek w najbardziej krwawy możliwy sposób w całkowicie zrestartowanym wszechświecie. Sprawdziliśmy, czy wykorzystuje swój potencjał...Wczytywanie następnej zawartości