Polski
Gamereactor
wiadomości
Horizon: Zero Dawn Remake

Horizon: Zero Dawn zostanie usunięty z PS Plus Extra i Premium

Prawdopodobnie istnieje dobre wyjaśnienie, dlaczego Sony usuwa własne gry, a może to być spowodowane plotkami o remake'u.

HQ

Dwa lata temu pojawiły się plotki, że Sony pracuje nad remakiem Horizon: Zero Dawn, co wielu uważało za nieco dziwne, biorąc pod uwagę, że gra miała wtedy zaledwie pięć lat (a co za tym idzie, siedem lat dzisiaj), co jest niezwykle krótkim czasem w kontekście remake'u.

Od tego czasu Sony pokazało jednak, że nie ma nic przeciwko wydawaniu zaktualizowanych wersji swoich nowszych gier, a na początku tego roku wydało remaster czteroletniej The Last of Us: Part II. A teraz uważni użytkownicy Reddita zauważyli, że Sony zdecydowało się usunąć Horizon: Zero Dawn zarówno z PS Plus Extra, jak i Premium 21 maja - mimo że jest to gra first-party.

To z kolei doprowadziło do wielu spekulacji w mediach społecznościowych, że Sony nie chce rozdawać gry "za darmo", ponieważ wspomniany Horizon: Zero Dawn Remake jest w rzeczywistości prawdziwy i ma zostać ogłoszony na wydarzeniu Sony w tym miesiącu, o którym krążą plotki.

Czy tak jest w rzeczywistości, dopiero się okaże, ale jeśli jesteś subskrybentem PS Plus Extra lub Premium, upewnij się, że zagrasz w Horizon: Zero Dawn do 21 maja, ponieważ potem będziesz musiał albo kupić go w pełnej cenie, albo poczekać na potencjalny remake.

Horizon: Zero Dawn Remake

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości