Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
The Flash

Hot Toys wypuści szalenie szczegółową figurkę Batmana Michaela Keatona

Jest też Batmobil, choć nie jest całkowicie przyjazny dla portfela.

HQ

Jednym z najgorętszych tematów w nadchodzącym filmie The Flash jest fakt, że Michael Keaton powraca jako Batman, czyli Batman, którego wielu ludzi do dziś uważa za prawdziwego. Jeśli jesteś jednym z nich, Hot Toys ma coś, co na pewno Ci się spodoba.

Teraz ogłosili figurkę w skali 1/6 z niesamowitymi detalami, z których znana jest marka, w tym "funkcją toczących się gałek ocznych Hot Toys, pozwalającą kolekcjonerom dostosować spojrzenie postaci". Zawiera również dwa różne ręcznie malowane portrety, dwie wymienne peleryny z tkaniny, charakterystyczne gadżety Batmana i "ultrarealistyczną rzeźbę głowy Bruce'a Wayne'a dla osłoniętej głowy, która obejmuje wymienne dolne płyty czołowe, aby zmienić wyraz twarzy Batmana".

Jeśli tego potrzebujesz (oczywiście, że tak!), Będzie to kosztować 305 USD, a planowana dostawa to druga połowa 2024 roku. Udaj się w ten sposób, aby zamówić w przedsprzedaży. Ponadto, jeśli twój portfel jest tak duży, jak twoja miłość do Batmana Michaela Keatona, możesz kupić mu Batmobil (tak, postać może w nim siedzieć), który jest szalenie przesadzony z dodatkiem prawie wszystkiego.

Udaj się w ten sposób, aby o tym przeczytać. Niestety kosztuje 705 dolarów, więc być może powinieneś rozważyć sprzedaż nerki lub zabrać babcię do lombardu, jeśli chcesz. Batmobil zostanie dostarczony między kwietniem a wrześniem w 2024 roku.

The FlashThe Flash
The Flash

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości