Polski
Gamereactor
wiadomości
The Flash

Hot Toys wypuści szalenie szczegółową figurkę Batmana Michaela Keatona

Jest też Batmobil, choć nie jest całkowicie przyjazny dla portfela.

HQ

Jednym z najgorętszych tematów w nadchodzącym filmie The Flash jest fakt, że Michael Keaton powraca jako Batman, czyli Batman, którego wielu ludzi do dziś uważa za prawdziwego. Jeśli jesteś jednym z nich, Hot Toys ma coś, co na pewno Ci się spodoba.

Teraz ogłosili figurkę w skali 1/6 z niesamowitymi detalami, z których znana jest marka, w tym "funkcją toczących się gałek ocznych Hot Toys, pozwalającą kolekcjonerom dostosować spojrzenie postaci". Zawiera również dwa różne ręcznie malowane portrety, dwie wymienne peleryny z tkaniny, charakterystyczne gadżety Batmana i "ultrarealistyczną rzeźbę głowy Bruce'a Wayne'a dla osłoniętej głowy, która obejmuje wymienne dolne płyty czołowe, aby zmienić wyraz twarzy Batmana".

Jeśli tego potrzebujesz (oczywiście, że tak!), Będzie to kosztować 305 USD, a planowana dostawa to druga połowa 2024 roku. Udaj się w ten sposób, aby zamówić w przedsprzedaży. Ponadto, jeśli twój portfel jest tak duży, jak twoja miłość do Batmana Michaela Keatona, możesz kupić mu Batmobil (tak, postać może w nim siedzieć), który jest szalenie przesadzony z dodatkiem prawie wszystkiego.

Udaj się w ten sposób, aby o tym przeczytać. Niestety kosztuje 705 dolarów, więc być może powinieneś rozważyć sprzedaż nerki lub zabrać babcię do lombardu, jeśli chcesz. Batmobil zostanie dostarczony między kwietniem a wrześniem w 2024 roku.

The FlashThe Flash
The Flash

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości