Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
artykuły o sprzętach

HyperX Cloud Stinger Core

HyperX dostarczył wysokiej jakości bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, który może konkurować z najlepszymi opcjami dostępnymi na rynku.

HQ

HyperX pierwotnie ogłosił Cloud Stinger Core w 2019 roku. To bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z niższej półki cenowej (150-200 zł). Po kilkudziesięciu godzinach testowania tego urządzenia - zarówno do grania, jak i do zwykłej pracy - mogę potwierdzić, że słuchawki mają do zaoferowania zaskakująco wiele, nawet jeśli czasami ich budżetowość daje się we znaki.

Co więc zyskujemy w tej cenie? Cóż, oczywiście zestaw słuchawkowy, wbudowany w niego mikrofon z redukcją szumów, kabel do ładowarki oraz bezprzewodowy adapter USB. Zanim zagłębimy się w zawiłości samych słuchawek, warto wspomnieć o dość interesującym mikrofonie. Nie da się go wyjąć, co początkowo może wydawać się uporczywe, ale okazuje się bardzo elastyczny i lekki, nigdy nie przeszkadza w użytkowaniu. Gdy jest odchylony do góry, automatycznie zostaje wyciszony. Co jednak najważniejsze - jak na tę cenę oferuje naprawdę czystą i profesjonalną jakość dźwięku.

HyperX Cloud Stinger Core

Sam zestaw jest dostępny w białej palecie z czarnymi i niebieskimi wykończeniami. Nauszniki są wykonane z wytrzymałego, cienkiego tworzywa sztucznego i przymocowane do aluminiowej ramy, którą można dopasować do rozmiaru i kształtu głowy. Miseczki i pałąk, które spoczywają na głowie, są wyściełane miękką pianką z pamięcią kształtu, która nadaje im profesjonalnego wyglądu i zapewnia najwyższy komfort.

To jest reklama:

Jeśli chodzi o oferowaną technologię, 40-milimetrowe przetworniki zapewniają wyraźny dźwięk, który podkreśla najbardziej skomplikowane szczegóły muzyczne, poprawia wrażenia z gry, a nawet sprawia, że rozmowa wideo brzmi lepiej niż kiedykolwiek. Testowaliśmy wiele różnych zestawów słuchawkowych z tej półki cenowej, ale ten zapewnia jedno z najlepszych wrażeń dźwiękowych zaprojektowanych z myślą o bezprzewodowym połączeniu dostępnych na rynku. Cloud Stringer Core wykorzystuje system 2,4 Ghz, co oznacza, że możemy wędrować po całym mieszkaniu i nie martwić się przerywaniem połączenia. Po pełnym naładowaniu czas pracy na baterii trwa do 17 godzin. Jeśli doładujemy słuchawki od czasu do czasu, nie powinno być z tym problemu.

Cloud Stringer Core jest również całkiem kompatybilny z różnymi urządzeniami. Działa nie tylko z komputerem, ale także z PS4, PS5 i Nintendo Switch po zadokowaniu. Niestety nie da się go podłączyć do Xboksów, ale biorąc pod uwagę, że na wyżej wymienionych platformach sprawdza się bez zarzutów, to świetny konkurent dla wielu słuchawek przewodowych.

HyperX Cloud Stinger CoreHyperX Cloud Stinger Core

Na koniec uwaga na temat funkcji tego urządzenia. Liczba przycisków na słuchawkach jest bardzo ograniczona, ale na plus. Wiele zestawów wpada w pułapkę zbyt wielu przycisków, przypominając piloty do telewizorów. Cloud Stinger Core wyposażono w zaledwie dwa: przycisk zasilania, który wydaje pojedynczy sygnał dźwiękowy podczas włączania i podwójny podczas wyłączania, oraz przewijane kółko do zmiany głośności - i to wszystko. Niektórzy powiedzą, że za mało, ale naszym zdaniem to idealna liczba przycisków dla zestawu słuchawkowego. Dobrze pasują do ogólnego projektu i łatwo je rozróżnić dotykiem, co działa świetnie, ponieważ nie trzeba ściągać słuchawek z głowy za każdym razem, gdy chcemy w nich coś wyregulować.

To jest reklama:

Z mojego doświadczenia mogę śmiało powiedzieć, że jest to obecnie jeden z lepszych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych na rynku. Jest lekki, wygodny, łatwy w użyciu i świetnie wygląda, ale nie pozostaje bez wad. Podczas testów nie zawsze bezproblemowo łączył się z daną platformą, a dopasowanie go do innych urządzeń, na przykład oddzielnego mikrofonu, bywa trudne. Również adapter USB mógłby być nieco mniejszy, ponieważ w obecnej formie bardzo łatwo o niego zahaczyć.

Jeśli szukacie bezprzewodowego i taniego zestawu słuchawkowego, z pewnością powinniście rozważyć zakup HyperX Cloud Stinger Core. Choć standardowe słuchawki Sony lub Bose mają przewagę pod względem jakości dźwięku, to zasięg łączności bezprzewodowej, żywotność baterii i prostota designu sprawiają, że jest to jeden z lepszych zestawów dostępnych na rynku, biorąc pod uwagę jego niską cenę. W porównaniu do innych urządzeń Cloud Stinger Core z łatwością zaspokoi osobiste potrzeby audio za niewielką kwotę.

HyperX Cloud Stinger Core
HyperX Cloud Stinger CoreHyperX Cloud Stinger Core
09 Gamereactor Polska
9 / 10
+
Dobra jakość dźwięku; solidny czas pracy na baterii; wyglądają świetnie; zasięg łączności bezprzewodowej o niskim opóźnieniu zapewnia bezproblemową wydajność; niska cena.
-
Problemy z łącznością z innymi urządzeniami; nie działają z Xboksem i Nintendo Switch w trybie przenośnym.
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju


Wczytywanie następnej zawartości