Polski
Gamereactor
wiadomości
Fallout 76

Idź na sztuczkę lub leczenie podczas obchodów Halloween w Fallout 76

Wydarzenie Spooky Scorched przynosi również przebranych wrogów szalejących po Appalachach.

HQ

Z Halloween tuż za rogiem, różne gry już rozpoczęły swoje upiorne obchody sezonu od świątecznych i dostosowanych wydarzeń. Jedną z najnowszych grup, która wkracza w akcję, jest Fallout 76 Bethesdy, który przynosi sztuczki lub leczenie i kostiumy wrogów do Appalachii.

Jak zauważono w poście na blogu z okazji 25-lecia, powiedziano nam, że w wydarzeniu Spooky Scorched pojawią się różni przebrani wrogowie rozsiani po całym świecie, którzy zrzucają "wysokiej jakości smakołyki" dla tych, którzy ich pokonają.

Aby dodać do tego, możemy spodziewać się sztuczek lub leczenia, z graczami mogącymi odwiedzić przyjaciół i innych graczy, aby złapać cukierki z misek pozostawionych poza ich domami. Będziesz oczywiście musiał odwzajemnić sztuczkę lub leczenie, pozostawiając własną miskę cukierków poza C.A.M.P., którą można napełnić, kupując słodycze od lokalnych sprzedawców.

Wydarzenie Spooky Scorched potrwa do 8 listopada.

Fallout 76

Powiązane teksty

0
Fallout 76: WastelandersScore

Fallout 76: Wastelanders

RECENZJA. Przez Kieran Harris

Nadeszła długo wyczekiwana aktualizacja Fallouta 76 - wprowadzająca zupełnie nowy wątek fabularny i postacie niezależne. I chwała jej za to!Wczytywanie następnej zawartości