Polski
Gamereactor
wiadomości
Immortals of Aveum

Immortals of Aveum prawdopodobnie pojawi się w Game Pass i PlayStation Plus

Dyrektor generalny Ascendant Studios jest "prawie pewien", że trafi do tych usług.

HQ

Immortals of Aveum może nie był przełomowym debiutem dla Ascendant Studios, ale w wypełnionym po brzegi roku, jakim był 2023, wielu grom było niezwykle trudno zostawić po sobie ślad. Słaba sprzedaż doprowadziła do zwolnień w studiu i chociaż nie wydaje się, aby było wiele nadziei dotyczących gry, zawsze istnieje szansa, że Immortals of Aveum może rozkwitnąć w Game Pass i PlayStation Plus.

W rozmowie z Windows Central, dyrektor generalny Ascendant Studios, Bret Robbins, jest "prawie pewien", że gra zostanie przeniesiona do obu usług subskrypcyjnych. "Z pewnością te usługi dają szerszy lejek" – powiedział. "Więcej osób może zaangażować się w grę, to zawsze jest dobre". "Rozmawiamy z [Sony i Microsoftem] na temat wprowadzenia gry do obu tych usług. Nie mamy jeszcze daty, ale jestem prawie pewien, że to się wydarzy.

Robbins mówił również o pełnym wrażeń roku 2023 i o tym, jak przyczynił się on do braku zainteresowania Immortals of Aveum. "Nigdy nie widziałem takiego roku" – powiedział. "Zawsze trudno jest przebić się przez hałas, gdy jesteś nowym IP lub studiem, o którym ludzie wcześniej nie słyszeli. Próba stworzenia świadomości dla nas była naprawdę, naprawdę trudna. To zawsze jest trudne dla nowego IP, a ten rok sprawił, że było to 10 razy trudniejsze".

Czy zagrałbyś w Immortals of Aveum w Game Pass/PlayStation Plus?

Immortals of Aveum

Powiązane teksty

0
Immortals of AveumScore

Immortals of Aveum

RECENZJA. Przez Eirik Hyldbakk Furu

Ascendant Studios ma zdumiewający początek, ponieważ jest to jedna z najlepszych strzelanek pierwszoosobowych od lat i bez wątpienia początek fantastycznej serii.Wczytywanie następnej zawartości