Polski
Gamereactor
wiadomości
Immortals of Aveum

Immortals of Aveum zakończył rozwój i jest gotowy do uruchomienia

EA i Ascendant Studios zdecydowanie potrzebowały opóźnienia, ponieważ gra bardzo późno stała się złota.

HQ

Zwykle słyszymy o tym, że gry "stają się złote" około 4-6 tygodni przed premierą, więc nie winiłbym was za myślenie, że Immortals of Aveum otrzyma opóźnienie w ostatniej chwili po tym, jak nic nie usłyszeliśmy, gdy jesteśmy zaledwie 12 dni przed premierą. Na szczęście możemy wyrzucić te obawy przez okno.

Bret Robbins i reszta Ascendant Studios w końcu ogłosili, że Immortals of Aveum pokrył się złotem, co w uproszczeniu oznacza, że zakończył produkcję i jest gotowy do premiery na PC, PlayStation 5 i Xbox Series 22 sierpnia. Świętują to, dając nam nowy zwiastun, w którym głównie deweloperzy dzielą się wiadomościami i ich ulubionymi częściami gry, ale także pokazują przebłyski nowej rozgrywki.

Ogłoszenie, które zbliża się tak blisko premiery, jasno pokazuje, że zespół naprawdę potrzebował miesięcznego opóźnienia, ale mam nadzieję, że oznacza to również, że od samego początku czeka nas niemal bezbłędne doświadczenie.

HQ
Immortals of Aveum

Powiązane teksty

0
Immortals of AveumScore

Immortals of Aveum

RECENZJA. Przez Eirik Hyldbakk Furu

Ascendant Studios ma zdumiewający początek, ponieważ jest to jedna z najlepszych strzelanek pierwszoosobowych od lat i bez wątpienia początek fantastycznej serii.Wczytywanie następnej zawartości