Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
League of Legends

Impact opuścił Evil Geniuses

Profesjonalista League of Legends odejdzie z zespołu LCS.

HQ

Evil Geniuses ogłosiło, że idzie w separację ze swoim najlepszym lanerem League of Legends Championship Series, Jeongiem "Impactem" Eon-youngiem. Jak poinformowano na Twitterze, zespół rozstanie się z Impact przed sezonem 2023, kończąc prawie dwuletnią kadencję w organizacji.

"Koza. Legenda. @Impact. Dziękuję za ostatnie dwa lata – wasza ciężka praca była kluczowa dla podniesienia trofeum LCS i wyjazdu na Mistrzostwa. Mamy nadzieję, że podtrzymasz marzenie Top Die na swojej drodze naprzód i zawsze pamiętasz: raz zły geniusz, zawsze zły geniusz.

Jeśli chodzi o to, co będzie dalej z Impact lub Evil Geniuses, dopiero się okaże, ale bez wątpienia Impact wkrótce znajdzie się w nowym zespole, a także nie powinno minąć zbyt dużo czasu, zanim EG ogłosi jego następcę.

League of Legends

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości