Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Splinter Cell Remake

Informacje o Splinter Cell Remake ujawnione w ogłoszeniu o pracę

Gra "dostarczy grafikę nowej generacji i zmodernizowaną rozgrywkę skradankową, zachowując jednocześnie to, co leży u podstaw doświadczenia Splinter Cell".

HQ

Oferty pracy od dawna są nieocenionym źródłem informacji o nadchodzących grach, ponieważ nie są już tak tajne. Teraz mamy doskonały przykład od Ubisoft Toronto, który szuka scenarzysty do nadchodzącego Splinter Cell Remake, który został ogłoszony prawie rok temu.

Przede wszystkim dowiadujemy się, że gra zostanie zbudowana na silniku Snowdrop "w celu dostarczenia grafiki nowej generacji i zmodernizowanej rozgrywki skradankowej, przy jednoczesnym zachowaniu tego, co jest sercem doświadczenia Splinter Cell".

Opis gry wyjaśnia ogólną myśl stojącą za tym projektem, który pozornie będzie zbudowany na fundamencie oryginalnej przygody Sama Fishera, ale będzie bardziej realistyczny i wiarygodny:

"Wykorzystując pierwszą grę Splinter Cell jako naszą podstawę, przepisujemy i aktualizujemy historię dla współczesnej publiczności. Chcemy zachować ducha i motywy oryginalnej gry podczas eksploracji naszych postaci i świata, aby uczynić je bardziej autentycznymi i wiarygodnymi. Jako scenarzysta w Ubisoft Toronto dołączysz do zespołu Narrative i pomożesz stworzyć spójne i fascynujące doświadczenie narracyjne dla nowej publiczności fanów Splinter Cell.

Jednym z zadań, nad którymi będzie pracował ten scenarzysta, jest "Poprawianie i edytowanie dialogów w oparciu o informacje zwrotne od reżysera / głównego bohatera w celu zapewnienia jakości i spójności", a także "Pisanie atrakcyjnych dialogów dla misji VO w grze i scen filmowych". Zasadniczo Splinter Cell Remake naprawdę wydaje się być remakiem w najprawdziwszym stylu tego słowa.

Nadal uważa się, że jest to naprawdę wczesny etap rozwoju (potrzebna jest preprodukcja, nawet jako scenarzysta), więc prawdopodobnie nie powinniśmy spodziewać się więcej z tego przez kilka lat - ale przynajmniej wiemy, że Sam Fisher rzeczywiście powróci.

Splinter Cell Remake

Dzięki ZASILACZ.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości