Polski
Gamereactor
wiadomości
Nightmare Kart

Inspirowane Bloodborne Nightmare Kart już dostępne do pobrania

Po krótkim opóźnieniu w celu rozwiązania niektórych problemów z prawami autorskimi, gra wyścigowa jest już dostępna.

Lilith Walther to nazwa słynnego moda Bloodborne, który odtworzył wiktoriańskie arcydzieło From Software we wspaniałej wersji retro, która teoretycznie mogłaby zostać wydana na PlayStation (1). Nie poprzestając na tym, twórca chciał stworzyć więcej projektów retro związanych z Bloodborne i wkrótce potem opracował nową grę rajdową inspirowaną Mario Kart, osadzoną w Yharnam, wraz ze znanymi kierowcami, w tym Gehrmanem, Vicarem Amelią i Gascoigne'em.

Projekt spotkał się z dużym uznaniem podekscytowanych graczy i po kilku drobnych zmianach w bibliotece postaci i zmianie nazwy z oryginalnego Bloodborne Kart, gotowy produkt jest dostępny do cieszenia się w chwili, gdy rozmawiamy. Poprawki w materiale dokonane na potrzeby praw autorskich były stosunkowo niewielkie, co oznacza, że Nightmare Kart, jak gra nazywa się dzisiaj, nadal mocno przypomina Bloodborne i jego mitologię, choć w uroczo rozpikselowanym formacie retro.

Cena jest również hojna, ponieważ pobranie Nightmare Kart nie kosztuje ani grosza i jak wspomnieliśmy wcześniej, możesz to zrobić teraz, surfując tutaj i rozpoczynając wyścigi już dziś wieczorem. Nawiasem mówiąc, Nightmare Kart zostanie również wydany na Steam w przyszłości.

Czy Nightmare Kart wygląda jak coś dla Ciebie?

Nightmare Kart

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości