Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
It Takes Two

It Takes Two sprzedała się w ponad 2 milionach kopii

HQ

Deweloper Hazelight pod koniec zeszłego tygodnia podzielił się wspaniałymi wiadomościami: ich kooperacyjna przygodowa gra akcji It Takes Two sprzedała się w ponad 2 milionach egzemplarzy.

„Jesteśmy po prostu zdumieni PASJĄ, którą wy wspaniali ludzie okazaliście naszej grze i nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi, widząc tak wielu fanów kooperacji ❤️" - napisał deweloper.

It Takes Two zadebiutowała w marcu i zaledwie miesiąc po oficjalnej premierze gra sprzedała się w milionie egzemplarzy. Dwa miesiące później sprzedano kolejny milion.

Ponieważ jest to produkcja, która wymaga dwóch osób do grania, a właściciel gry może udostępnić ją jednemu przyjacielowi za darmo, oznacza to, że liczba osób, które faktycznie w nią grały, jest zdecydowanie większa.

It takes Two opowiada historię Cody'ego i May, dwojga rodziców, którzy mają się rozstać. Ich córka jest smutna z tego powodu i żałuje, że nie mogą się pogodzić. Następnie Cody i May w magiczny sposób zamieniają się w dwie lalki i muszą pokonać szereg przeszkód i wyzwań, które wymagają wspólnej pracy, aby mogli ponownie stać się ludźmi. Aby uzyskać więcej informacji, możecie sprawdzić naszą recenzję tutaj.

It Takes Two

Powiązane teksty

0
It Takes Two otrzyma film i serial

It Takes Two otrzyma film i serial

WIADOMOŚĆ. Przez Jonas Mäki

Dla większości ludzi Josef Fares jest prawdopodobnie znany jako facet „Fuck the Oscars" lub osoba stojąca za przebojowymi grami, takimi jak A Way Out i It Takes Two, ale...

0
GOTY 2021: #6 - It Takes Two

GOTY 2021: #6 - It Takes Two

PUBLICYSTYKA. Przez Redakcja

Ten tytuł dostępny tylko w trybie współpracy był wielkim zwycięzcą tegorocznej gali The Game Awards.Wczytywanie następnej zawartości