Polski
Gamereactor
wiadomości
The Boys

Jack Quaid mówi The Boys Sezon 4 jest jego ulubionym

"To już nigdy nie jest to samo" – powiedział.

HQ

Podczas gdy wszyscy jesteśmy podekscytowani sezonem 4 The Boys, niektórzy widzowie mają z tyłu głowy dręczącą myśl, zastanawiając się, dokąd zmierza ten serial. Z każdym sezonem wydaje się, że w końcu zabijemy Ojczyznosława lub dokonamy jakiejś dużej zmiany w świecie, a jednak wracamy do punktu wyjścia.

Jednak Jack Quaid ma ogromną wiarę w sezon 4. W rozmowie z Collider przekonywał, że serial zawsze zachowywał świeżość. "Myślę, że to prawdziwy testament dla scenarzystów. To już nigdy nie jest to samo. Zawsze znajdują sposób, aby jakoś znaleźć nowe bity i nigdy się nie powtarzają. To było naprawdę fajne" – powiedział. "To mój ulubiony sezon, jaki kiedykolwiek zrobiliśmy. Scenarzyści przebili samych siebie. Są takie momenty, które są wielkie, wybuchowe, obrzydliwe i szalone, i są rzeczy, które przebijają nawet najbardziej szalone rzeczy, które zrobiliśmy w zeszłym sezonie, jeśli możesz w to uwierzyć. A poza tym każda postać jest o wiele lepiej narysowana, a materiał, który piszą dla wszystkich, jest po prostu niewiarygodny. Osobiście jest to jeden z moich ulubionych materiałów Hughiego, z jakim kiedykolwiek pracowałem."

Quaid powiedział nam również, że możemy spodziewać się szalonych rzeczy od samego początku w sezonie 4, więc jeśli masz ochotę na więcej przemocy z supermocami, to jak zawsze The Boys masz coś dla siebie.

The Boys Sezon 4 zostanie wyemitowany na Prime Video 13 czerwca.

The Boys

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości