Polski
Gamereactor
wiadomości
Pokémon Scarlet/Violet

Jak zdobyć Annihilape, ewolucję Mankeya i Primeape w Pokémon Scarlet & Violet

Długo oczekiwana ewolucja Pokémonów pierwszej generacji w końcu dociera do Scarlet and Violet, a my mówimy ci, jak ją zdobyć.

HQ

Ostatni piątek był początkiem podróży wielu graczy w Pokémon Scarlet i Violet, i jestem pewien, że wielu już odkrywa region Paldea, powoli, ale pewnie kończąc Pokédex. Wiele wyewoluowanych form Pokémonów można znaleźć na wolności, a nawet niektóre z trudniejszych można znaleźć w bitwach Tera Raid. Ale są też inne, które wymagają bardzo specyficznej serii kroków, aby ewoluować, takie jak Primeape.

Zgadza się, wyewoluowana forma Mankeya, małpiego Pokémona typu walki, ma tutaj lepszą ewolucję, która również zmienia swój typ na Ghost, zwany Annihilape. Ale jeśli po prostu spróbujesz wyrównać Primeape jak szalony, nie dostaniesz cennego nowego Pokémona.

Jak ewoluować Primeape do Annihilape

Aby Primeape ewoluował w Annihilape, najpierw będziemy musieli awansować do poziomu 40, ponieważ wtedy poprosi nas o nauczenie się nowego ruchu typu Duch o nazwie Rage Fist. Reszta jest dość prosta: musimy użyć tego ataku Rage Fist 20 razy w walce (ma 10 PP, więc będziemy musieli odwiedzić centrum Pokémon, aby odzyskać jego punkty życia), a potem, jeśli awansuje (na przykład z rzadkim Candy), ewoluuje w Annihilape.

Pokémon Scarlet/Violet

Ciekawy sposób na zdobycie tego Pokémona typu Ghost, który ma również spektakularny design.

Chcesz dowiedzieć się więcej o specjalnych ewolucjach w Pokémon Scarlet i Purple? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Pokémon Scarlet/Violet

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości