Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Star Wars: Knights of the Old Republic Remake

Jeff Grubb: Nie sądzę, że KOTOR Remake kiedykolwiek wyjdzie

Znany dziennikarz i sprawdzony informator uważa, że Star Wars: Knights of the Old Republic Remake został lub zostanie odwołany.

HQ

Wiele osób było naprawdę szczęśliwych, gdy Star Wars: Knights of the Old Republic Remake został ogłoszony w 2021 roku. Od tego czasu pojawiły się tylko złe wieści z rozwoju, co ostatecznie doprowadziło do opóźnienia go na czas nieokreślony, podczas gdy projekt został przekazany nowemu deweloperowi w zeszłym roku.

Od tego czasu nic o tym nie słyszeliśmy, a jeśli dziennikarz i informator Jeff Grubb ma wierzyć - prawdopodobnie my też nie. Ostatni odcinek jego podcastu Game Mess był poświęcony planom Sony (Star Wars: Knights of the Old Republic Remake został zapowiedziany jako konsola ekskluzywna na PlayStation 5), a gra była jednym z tematów. Grubb został zapytany, czy uważa, że Prince of Persia: The Sands of Time Remake zostanie wydany jako pierwszy, na co Grubb powiedział, że ten pierwszy nie został nawet wymieniony w raporcie Ubisoftu za ten rok fiskalny (kończy się 31 marca 2024 r.), Ale nadal uważa, że zostanie wydany przed KOTOR Remake.

Następnie dodał, że "nie sądzi, że [KOTOR Remake] kiedykolwiek wyjdzie", zasadniczo twierdząc, że uważa, że został lub zostanie anulowany. Ponieważ jest niewielu dziennikarzy i informatorów z taką samą wiedzą i źródłami jak Grubb, nie spisalibyśmy tego na straty.

Opracowanie remake'u absolutnie ogromnej gry, takiej jak Star Wars: Knights of the Old Republic i sprawienie, by błyszczała w sposób, który uszczęśliwi fanów, jest absolutnie ogromnym przedsięwzięciem. Chociaż nie słyszeliśmy nic o potencjalnym odwołaniu, absolutnie nie wykluczamy tego.

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości