Polski
Gamereactor
wiadomości
Mission: Impossible - Fallout

Jeremy Renner odmówił Mission: Impossible - Fallout, aby zapobiec uśmierceniu jego postaci

A więc nie chęć kręcenia długich filmów z dala od rodziny była czymś więcej?

Niedawno Jeremy Renner ujawnił, że odrzucił występy w większej liczbie filmów Mission: Impossible, ponieważ chciał spędzać więcej czasu z rodziną, zamiast spędzać długie okresy czasu poza domem i kręcić nowy film w innym kraju. W tym samym czasie Renner wspomniał, że nie miałby nic przeciwko powrotowi do franczyzy już teraz.

Jednak teraz Renner pojawił się w podcaście Happy, Sad, Confused i ujawnił, że może być więcej powodów, dla których przestał pojawiać się w filmach Mission: Impossible.

"Pamiętam, że próbowali mnie sprowadzić za morze na tydzień, żeby mogli zabić moją postać, a ja na to: 'Nie, nie możesz tego zrobić. Nie zaciągniesz mnie tam i po prostu nie zabijesz mojej postaci, jak wynoś się stąd! Jeśli masz zamiar to zrobić i zamierzasz użyć mojej postaci, zrobisz to dobrze.

"Krzyczałem na [reżysera Christophera McQuarriego]. Stary, nie zrobisz mi tego w ten sposób; Nie zrobisz mi nic złego.

Nie trzeba dodawać, że wygląda na to, że William Brandt przestał pojawiać się w Mission: Impossible. Jeśli chodzi o to, czy zobaczymy Rennera z powrotem w tej roli, a kontynuacja Dead Reckoning zaplanowana jest na 2025 rok, będziemy musieli zobaczyć, czy wróci w którejś z przyszłych części, jeśli istnieje przyszłość dla Mission: Impossible poza tym ósmym filmem.

Mission: Impossible - Fallout
Paramount Pictures

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości