Polski
Gamereactor
wiadomości

Jerry Seinfeld: "Tęsknię za dominującą męskością"

"Tak, rozumiem toksyczną rzecz. Dziękuję, dziękuję. Ale i tak lubię prawdziwego mężczyznę".

HQ

Jerry Seinfeld oczywiście zawsze będzie najbardziej znany jako nieco neurotyczny komik stand-upowy w serialu telewizyjnym Seinfeld, który jest nie tylko jednym z najbardziej uznanych i najczęściej oglądanych filmów wszech czasów. Nawet dziś, 26 lat po emisji ostatniego odcinka, serwisy streamingowe płacą duże pieniądze za wyłączne prawa do serialu.

Ale w dzisiejszych czasach Jerry jest również znany jako główny krytyk dzisiejszego klimatu społecznego, w którym uważa, że zbyt łatwo jest zostać odwołanym i że istnieje zbyt wiele ograniczeń co do tego, z czego można żartować, pogląd, który podziela z wieloma wybitnymi komikami - i który przysporzył mu wielu wrogów.

Ale Jerry nie ustępuje i w najnowszym odcinku podcastu Honestly mówi prowadzącej Bari Weiss, że tęskni za prawdziwymi mężczyznami, mimo że żartobliwie mówi, że sam nigdy się nimi nie stał, i zaczyna od zdefiniowania swojej perspektywy:

"Naprawdę myślałem, że kiedy byłem w tamtej epoce, to był [John F. Kennedy], to był Muhammad Ali, to był Sean Connery, Howard Cosell, możesz przejść całą drogę. To prawdziwy mężczyzna".

Chociaż uważa za "dziecinną pogoń" za pogonią za tymi ideałami, nie ukrywa, że tęskni za prawdziwymi mężczyznami:

"Ale tęsknię za dominującą męskością. Tak, rozumiem toksyczną rzecz. Dziękuję, dziękuję. Ale i tak lubię prawdziwego mężczyznę".

Jak sam to widzisz, czy rola mężczyzny uległa pogorszeniu, czy idzie to w dobrym kierunku?

Jerry Seinfeld: "Tęsknię za dominującą męskością"
Fotografia Nounpusher / Shutterstock.com

Dzięki, ostateczny termin.Wczytywanie następnej zawartości