Polski
Gamereactor
wiadomości
That '90s Show

Jeszcze więcej powracających twarzy pojawia się w That '90s Show: Część 2

Bob, Mitch, Leo i cała masa ukochanych postaci powracają do dzielnicy.

HQ

Kiedy That '90s Show zadebiutował na Netflixie, zostaliśmy przedstawieni młodej obsadzie, dowiadując się również, w jaki sposób byli powiązani z kilkoma postaciami z oryginalnego That '70s Show. Obejrzano m.in. Erica Formana (Topher Grace), Donnę Pinciotti (Laura Prepon), Jackie Burkhardt (Mila Kunis), Michaela Kelso (Ashton Kutcher) i "Fez" Wilmera Valderramy. Te oryginalne gwiazdy dołączyły do Debry Jo Rupp i Kitty i Reda Formana Kurtwooda Smitha jako powracające gwiazdy, a teraz wygląda na to, że nadchodzący Part 2 przywróci również bardziej kultowe twarze.

Ponieważ w najnowszym zwiastunie mogliśmy przyjrzeć się Bobowi Pinciottiemu granemu przez Dona Starka, Leo granemu przez Tommy'ego Chonga, Mitchowi Millerowi granemu przez Setha Greena, a nawet kilku innym gwiazdom, takim jak Kevin Smith.

That '90s Show: Part 2 wyląduje na Netflix 27 czerwca, a trzecia część pojawi się 24 października. Obejrzyjcie nowy zwiastun i sprawdźcie, czy możecie dostrzec jakieś kolejne cameo i powracające twarze, a także dajcie nam znać w komentarzach.

HQ
That '90s Show

Powiązane teksty

That  - Sezon 1

That - Sezon 1

RECENZJA SERIALU. Przez Ben Lyons

Wybierz się z powrotem do Point Place w stanie Wisconsin w tej głupiej nastoletniej kontynuacji sitcomu.Wczytywanie następnej zawartości