Polski
Gamereactor
wiadomości

Jim Ryan: Wydarzenie PlayStation pokazało "najlepszy i najbardziej zróżnicowany katalog gier"

Pomimo nieco mieszanej reakcji ze strony społeczności, dyrektor generalny PlayStation uważa, że zademonstrowało to niezachwiane zaangażowanie Sony.

HQ

Sony miało w tym tygodniu pierwszą dużą prezentację od bardzo dawna, a ostatnia odbyła się w 2021 roku. Podczas gdy pokazano mnóstwo gier, wydarzenie nadal spotkało się z dość umiarkowanym entuzjazmem graczy, którzy uważali, że nie ma wystarczającej liczby ekskluzywnych, niewystarczających tytułów AAA i zbyt dużej liczby usług na żywo.

Ale jedną z osób, która nadal uważa, że wszystko poszło świetnie i pokazało "niezachwiane zaangażowanie" Sony w oferowanie fanom PlayStation "najlepszego i najbardziej zróżnicowanego katalogu możliwych gier", jest dyrektor generalny PlayStation Jim Ryan. Oto pełny cytat z komunikatu prasowego:

"Nasi fani oczekują i zasługują na stałą kadencję niesamowitych treści. Dzisiejsza prezentacja pokazuje nasze niezachwiane zaangażowanie w oferowanie im najlepszego i najbardziej zróżnicowanego katalogu gier. Podkreśla również ogromną popularność i moc PS5, ponieważ globalna społeczność programistów mobilizuje się, aby wykorzystać jej zaawansowane możliwości do granic możliwości. Intensywnie inwestujemy w przyszłość dzięki innowacyjnemu, najlepszemu w swojej klasie sprzętowi, takiemu jak PlayStation VR2 i nowo ujawnionemu Project Q, a nasza ekspansja na PC, urządzenia mobilne i usługi Live Service zmienia sposób, w jaki i gdzie można cieszyć się naszymi treściami. "

Czy zgadzasz się z Ryanem, czy spodziewałeś się czegoś więcej, czy czegoś innego?

Jim Ryan: Wydarzenie PlayStation pokazało "najlepszy i najbardziej zróżnicowany katalog gier"


Wczytywanie następnej zawartości