Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

J.K. Rowling wyjaśnia swoje anty-trans komentarze w nowym podcaście zatytułowanym The Witch Trials of J.K. Rowling

Nigdy nie chodziło o to, by kogokolwiek zdenerwować.

HQ

Hogwarts Legacy została wydana 10 lutego 2023 roku, a gra odniosła ogromny sukces. Możesz przeczytać naszą recenzję na ten temat tutaj. Gra rozgrywa się w tym samym uniwersum, co książki i filmy o Harrym Potterze, ale około 100 lat przed tym, jak Harry postawił stopę w murach Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.

Autorka książek o Harrym Potterze, J.K. Rowling, wcześniej wygłaszała konserwatywne komentarze na Twitterze, co dało jej etykietę transfoba. Próbowano nawet zbojkotować Hogwart Legacy, mimo że Rowling nie miała nic wspólnego z rozwojem gry.

J.K. Rowling może teraz powiedzieć swoją wersję historii, a dzieje się to w nowej siedmioodcinkowej serii podcastów o nazwie The Witch Trials of J.K. Rowling. Pierwsze 2 odcinki ukazują się dzisiaj, 21 lutego, na Spotify, Apple Podcasts i "innych platformach audio". Nowe odcinki ukazują się co tydzień.

To, co mnie interesowało w ostatnich latach, szczególnie w mediach społecznościowych, to kiedy fani mówią: "Zrujnowałeś swoje dziedzictwo. Och, mogłeś być kochany na zawsze, ale zdecydowałeś się to powiedzieć". I myślę: "Nie mogłeś mnie głębiej źle zrozumieć". "Nigdy nie zamierzałem nikogo denerwować. Jednak nie czułem się nieswojo, schodząc z piedestału".

Hogwarts Legacy

Dzięki, Variety.

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości