Polski
Gamereactor
wiadomości
Barbie

John Cena dołączył do obsady Barbie dzięki "szczęśliwemu wypadkowi"

Prawie stracił życiową szansę.

HQ

W nadchodzącym filmie Barbie pojawi się wiele znanych gwiazd, z których wiele zagra mniejsze role. Jednym z bardziej zaskakujących inkluzji jest John Cena, aktor, który może nie kojarzyć się automatycznie z Barbie. Mimo to występuje w filmie, grając mermana.

Więc jak to się stało, że znalazł się w filmie? Cóż, okazuje się, że był to "szczęśliwy wypadek" według Ceny, który kręcił Fast X blisko Barbie i próbował się zaangażować. Podczas wywiadu dla Today kontynuował:

"Nie pracowałem wcześniej z Margot. Dosłownie przypadkowo wpadliśmy na siebie jako przyjaciele. Fast X kręcił po drugiej stronie ulicy od Barbie. I [zapytała]: "Dlaczego nie zrobisz Barbie?" Powiedziałem: "Próbowałem!". Margot podejmuje wiele decyzji w tej sprawie, a ja powiedziałem: "Cóż, zrobię wszystko, czego potrzebujesz". "

Cena kontynuowała i dodała, że "zapytała mnie, czy chcę być mermanem, a ja odpowiedziałam: 'Tak, oczywiście'". Inne potwierdzone gwiazdy (oprócz Margot Robbie i Ryana Goslinga jako Barbie i Kena) pojawiające się w filmie to Dua Lipa, Will Ferrell, Ariana Greenblatt i Michael Cera.

Światowa premiera Barbie w kinach odbędzie się 21 lipca.

Barbie

Dzięki Barbie-movie-john-cena-merman-ken-casting-how/" target="_blank">Screen Rant

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości