Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4 pierwotnie trwał prawie cztery godziny

Choć wciąż był potworem trwającym prawie trzy godziny, kiedyś był o wiele, wiele większy.

HQ

Mieliśmy już okazję zobaczyć John Wick: Chapter 4 i bardzo nam się podobało. Więcej na ten temat przeczytacie w naszej recenzji filmu tutaj. Ale dla tych z was, którzy chcą zobaczyć film po raz pierwszy jutro, kiedy zadebiutuje na całym świecie, warto ponownie mieć świadomość, że jest to absolutny potwór, który trwa 169 minut (tj. Niecałe trzy godziny).

Mimo że film jest jeszcze bardzo długi, kiedyś był o wiele, wiele dłuższy. Reżyser Chad Stahelski ujawnił, że film pierwotnie trwał bliżej cztery godziny i że bardzo się tym martwił.

W rozmowie z Indiewire Stahelski stwierdził: "Szczerze mówiąc, zero zostało zaplanowane. Nasze pierwsze cięcie trwało trzy godziny i 45 minut, a wydawało się, że to trzy godziny i 45 minut. Byliśmy jak, och, jesteśmy tacy wkręceni".

Ponieważ film ma 14 różnych sekwencji akcji, skrócenie go okazało się co najmniej wyzwaniem, a jeśli chodzi o to, jak udało mu się osiągnąć ten wyczyn, proces wydawał się dość wyczerpujący.

"Moja redakcja prawdopodobnie mnie nienawidzi, ponieważ nawet gdybyśmy po prostu wyjęli z czegoś 30 sekund, sprawię, że wszyscy obejrzą film ponownie. Tylko w ten sposób wiesz, że masz odpowiednie tempo. Czujesz to uderzenie w filmach przez cały czas, ponieważ robili to w kawałkach i nie widzieli tego jako całości. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to traktować to jako kilka części. "

Chociaż trzygodzinny film to wciąż długa droga, chcielibyśmy zobaczyć, co złożyło się na całą godzinę wyciętego materiału i jak to zmieniło lub wpłynęło na historię John Wick: Chapter 4. Chcesz dłuższą wersję reżyserską filmu?

HQ
John Wick: Chapter 4

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości