Polski
Gamereactor
wiadomości
MultiVersus

Joker Marka Hamilla dołącza MultiVersus

Darmowa gra będzie zawierała nowe postacie, gdy zostanie uruchomiona 28 maja.

HQ

Player First Games ujawniło niektóre ze zmian, które nadejdą, gdy zespół ogłosił, że MultiVersus powraca wraz z oficjalną premierą 28 maja. Twórcy zapowiedzieli również nowe postacie, a teraz wiemy, kim jest jedna z nich.

Nowy zwiastun potwierdza, że Joker znajdzie się w składzie MultiVersus ', gdy pojawi się za trzy tygodnie. Jedną z rzeczy, która sprawia, że ta wiadomość jest jeszcze lepsza, jest to, że głosu użyczy mu Mark Hamill, więc fani gier o Batmanie, Batman: The Animated Series i nie tylko mogą spodziewać się kultowego śmiechu i szalonych one-linerów podczas walki z Wonder Woman, Królikiem Bugsem, Harley Quinn, Aryą Stark i wszystkimi innymi, z którymi mieliśmy okazję grać w becie.

Zobaczymy niektóre rzeczy, które Joker może zrobić, gdy w poniedziałek pojawi się pierwszy zwiastun rozgrywki. Obejrzyjcie poniższy zwiastun filmowy, czekając na to.

HQ
MultiVersus

Powiązane teksty

MultiVersus Score

MultiVersus

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Po rocznej nieobecności od czasu usunięcia uznanej bety, MultiVersus powraca i sprawdziliśmy, czy teraz wydaje się, że jest to kompletna gra...Wczytywanie następnej zawartości