Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Halo 3: ODST

Joseph Staten chce ponownie zrobić coś takiego jak Halo 3: ODST

Reżyser Halo Infinite podziela jego osobiste życzenie.

HQ

Wczoraj minęło 13 lat od premiery Halo 3: ODST, spin-offu Halo, który wiele osób wspomina z rozrzewnieniem, ponieważ naprawdę wstrząsnął fundamentami serii i zaoferował coś zupełnie innego.

Kiedy oficjalne konto Halo na Twitterze podkreśliło tę rocznicę, zostało ono przesłane dalej przez weterana Halo Josepha Statena, który był reżyserem Halo 3: ODST (faktycznie zaczął od Halo: Combat Evolved w 2001 roku, a także został przywrócony, aby odzyskać Halo Infinite po ostrej krytyce, jaką dostał po pierwszym zwiastunie rozgrywki w 2020 roku). Ujawnił, że chciałby ponownie zrobić coś podobnego do ODST:

"Halo 3: ODST pozostaje najważniejszym wydarzeniem w mojej karierze tworzenia gier. I to jest przykład tego, dlaczego kocham wszechświat @Halo: to miejsce, w którym możemy opowiadać niezliczone historie. Chciałbym kiedyś zrobić coś takiego jak ODST. #PrepareToDrop"

Z pewnością nie mielibyśmy nic przeciwko czemuś w halo 3: ODST, prawda?

Halo 3: ODST

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości