Polski
Gamereactor
wiadomości
Beverly Hills Cop: Axel F

Kevin Bacon uwielbiał pracować u boku Eddiego Murphy'ego w Beverly Hills Cop: Axel F

"Praca z nim to coś do zrobienia. Jest jedną z naszych największych gwiazd filmowych w historii".

HQ

Beverly Hills Cop powraca z Eddiem Murphym i (wielu) najbardziej rozpoznawalnymi twarzami serii, choć w przestarzałym formacie. I chociaż film raczej nie zdobędzie żadnych nagród za oryginalność, wspaniale było zobaczyć Murphy'ego z powrotem w roli wesołego policjanta.

Sądząc po rozmowach z planu, większość zaangażowanych osób również wydawała się dobrze bawić, a dla Kevina Bacona, który występuje w jednej z głównych ról, praca z Murphym była spełnieniem marzeń.

W wywiadzie dla "People" aktor tak skomentował swój udział w filmie Beverly Hills Cop: Axel F:

"Praca z nim to coś do zrobienia. Jest jedną z naszych największych gwiazd filmowych w historii. Nasze drogi nigdy się nie przecięły w latach 80. Nigdy nie pracowaliśmy razem. Nie pamiętam nawet, żebym go spotkała – jestem pewna, że prawdopodobnie tak, ale nie pamiętam"

Bacon mówił również o tym, jak duże wrażenie wywarła na nim zdolność Murphy'ego do improwizowania szaleństwa, mówiąc:

"Eddie to ktoś, kto jest bardzo zrelaksowanym, luźnym i obecnym aktorem. Przychodzi i słynie z tego, że dużo improwizuje. Ale kiedy improwizuje, jest improwizacja, w której naprawdę można poczuć, że improwizator próbuje się pośmiać. Nigdy nie widziałem, żeby próbował być zabawny ani przed kamerą, ani poza nią, a i tak jest przezabawny. Do tego stopnia, że czasami byłam bliska utraty go tylko dlatego, że on na mnie spojrzał.

Bacon zakończył swoją wypowiedź, podkreślając, jak bardzo podobała mu się praca z Murphym.

"On naprawdę obserwuje osobę, z którą pracuje. Zauważyłem, że wychwytuje jakąś drobną rzecz, którą druga osoba robi lub mówi, czy cokolwiek innego, i w pewnym sensie oddaje ją z powrotem. To było wspaniałe. Uwielbiałem z nim pracować"

Czy mieliście okazję zobaczyć nowy Beverly Hills Cop i co sądzicie o filmie?

Beverly Hills Cop: Axel F

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości