Polski
Gamereactor
wiadomości
Yellowstone

Kevin Costner: "Nie będę w stanie kontynuować Yellowstone sezonu 5"

Aktor powiedział, że Horizon: An American Saga oznacza, że nie powróci w ostatniej partii odcinków dramatu.

HQ

Młyn dramatyczny Yellowstone trwa nadal. Po długim oczekiwaniu między pierwszą połową piątego i ostatniego sezonu serialu a drugą połową, która rzekomo ma nadejść tej zimy, główny bohater Kevin Costner ujawnił, że nie wróci i nie wróci do roli Johna Duttona w serialu dramatycznym.

Aktor potwierdził to wcześniej w filmie na Instagramie, w którym konkretnie powiedział:

"Chcę tylko skontaktować się z wami i dać wam znać, że po tym długim półtora roku pracy nad Horizon i robieniu wszystkich rzeczy, które są wymagane, i myśleniu o Yellowstone, tej ukochanej serii, którą kocham, którą wiem, że kochacie. Po prostu zdałem sobie sprawę, że nie będę w stanie kontynuować sezonu 5B ani w przyszłości".

Costner kontynuował: "To było coś, co naprawdę mnie zmieniło. Bardzo mi się podobało i wiem, że wam się podobało, i chciałam tylko dać wam znać, że nie wrócę. Uwielbiam relację, którą udało nam się rozwinąć i do zobaczenia w kinie".

Po wyeliminowaniu Costnera nie jest jasne, w jaki sposób twórca Taylor Sheridan zdoła zakończyć serial bez jego frontmana, a także nie jest jasne, czy istnieją dodatkowe czynniki, które doprowadziły do tego, że Costner nie wrócił do serialu, jak zdawały się sugerować różne plotki w przeszłości.

Yellowstone

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości