Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Kieszeń na karty Bellroya jest przystosowana do wszystkich warunków pogodowych

Chroń swoje karty, klucze, gotówkę i nie tylko dzięki temu poręcznemu etui.

HQ

Jeśli masz tendencję do gubienia kluczy, kart lub gotówki, być może nadszedł czas, aby zainwestować w kieszeń na kartę, w której możesz przechowywać wszystko razem w jednym bezpiecznym miejscu. Bellroy dał własne podejście do tego przedmiotu, z przedmiotem zaprojektowanym na każdą pogodę, który może być nawet używany jako zestaw do przebicia opony rowerowej lub futerał do przechowywania scyzoryka, mikrodługopisu, balsamu do ust i tak dalej.

Aby zobaczyć, jak ten All-Conditions Card Pocket kształtuje się w praktyce i zobaczyć niektóre z pierwszych przemyśleń naszego Magnusa na ten temat, koniecznie sprawdź najnowszy odcinek Quick Look poniżej, ponieważ po raz kolejny poświęciliśmy odcinek wszystkim rzeczom Bellroya.

HQ


Wczytywanie następnej zawartości