Polski
Gamereactor
wiadomości

Kilka gier z serii Assassin's Creed doczeka się remake'ów

Nie tylko Black Flag.

HQ

Pamiętacie zeszłoroczne doniesienia o tym, że Ubisoft robi remake Assassin's Creed IV: Black Flag? Czy byłeś szczęśliwy, gdy dowiedziałeś się, że karaibska pozycja została wybrana do tego, czy też liczyłeś na jedną z innych gier z serii? Cóż, przynoszę dobre wieści bez względu na to, jaka jest odpowiedź.

Ponieważ Ubisoft opublikował wywiad z dyrektorem generalnym firmy, Yvesem Guillemontem, na temat przyszłości Assassin's Creed, który potwierdza, że w rzeczywistości powstaje kilka remake'ów Assassin's Creed:

"Po pierwsze, gracze mogą być podekscytowani niektórymi remake'ami, które pozwolą nam wrócić do niektórych gier, które stworzyliśmy w przeszłości i je unowocześnić; W niektórych starszych grach z serii Assassin's Creed są światy, które wciąż są niezwykle bogate.

Jednym z powodów jest to, że Ubisoft, jak już wcześniej wspomniano, w przyszłości jeszcze bardziej skupi się na Assassin's Creed, co obejmuje powrót do bardziej regularnego wydawania gier. Potwierdza również, że Assassin's Creed Codename Hexe, kolejna główna gra po tegorocznym Assassin's Creed Shadows, będzie bardzo różnić się od tego, co widzieliśmy do tej pory z serii:

"(...) nie zabraknie różnorodności doświadczeń. Celem jest, aby gry z serii Assassin's Creed wychodziły bardziej regularnie, ale nie po to, aby co roku było to to samo doświadczenie. Czeka nas wiele dobrych rzeczy, w tym Assassin's Creed Hexe, które zapowiadaliśmy, a które będzie zupełnie inną grą niż Assassin's Creed Shadows. Myślę, że zaskoczymy ludzi".

Miejmy nadzieję, że oznacza to, że bombardowanie gier Assassin's Creed w ciągu najbliższych kilku lat nie przeniesie "zmęczenia Ubisoftem" na inny poziom.

Które gry z serii Assassin's Creed chciałbyś, aby doczekały się remake'ów?

Kilka gier z serii Assassin's Creed doczeka się remake'ów


Wczytywanie następnej zawartości