Polski
Gamereactor
wiadomości
Kingdom of the Planet of the Apes

Kingdom of the Planet of the Apes będzie miał najdłuższy czas trwania w całej serii

Wraz z rozwojem królestwa małp rośnie czas potrzebny na pokazanie całej jego chwały.

HQ

Kingdom of the Planet of the Apes ukaże się za nieco ponad miesiąc, a podczas gdy my czekamy na powrót do świata, który ludzkość utraciła, pojawiają się nowe szczegóły dotyczące filmu, w tym czas jego trwania.

Jak podaje strona internetowa AMC, film będzie trwał 2 godziny i 25 minut, co czyni go najdłuższym wpisem w serii. W porównaniu z Oppenheimerami, Killers of the Flower Moons, a nawet Diuna: Część Two, wydaje się, że to dość krótki czas trwania, ale dla wielu kinomanów będzie miłosierdziem, wiedząc, że nie będą musieli wstrzymywać siusiu przez kolejne trzy godziny epickiej epopei.

Wojna o planetę małp była najdłuższym filmem wcześniej, trwającym 2 godziny i 20 minut, więc wydaje się, że trendem dla tej serii jest stopniowe wydłużanie czasu trwania filmów. Wydaje się również, że istnieją duże oczekiwania co do powrotu do apelandu, ponieważ DiscussingFilm donosi, że oczekuje się, że Kingdom of the Planet of the Apes przyciągnie 54-61 milionów dolarów w samych Stanach Zjednoczonych w pierwszy weekend.

Kingdom of the Planet of the Apes

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości