Polski
Gamereactor
wiadomości
Call of Duty: Black Ops 6

Kod Call of Duty: Black Ops 6 nie spowoduje dodania nowego poziomu subskrypcji Xbox Game Pass

Będziecie mogli pobrać grę z każdym dostępnym poziomem minus rdzeń.

HQ

Po miesiącach spekulacji i plotek Microsoft postanowił wyjaśnić sprawy dotyczące nadchodzącego Call of Duty: Black Ops 6 i tego, czy zostanie on dołączony do Game Pass, czy nie, i miał pozytywne wieści do przekazania. Tak, Call of Duty: Black Ops 6 zostanie dołączony do Game Pass.

Oprócz... To nie powstrzymało spekulacji, ponieważ niektórzy uważali, że może to doprowadzić do tego, że Xbox stworzy kolejny poziom dla Game Pass, który byłby wymagany do grania w tegoroczny Call of Duty. Eurogamer skontaktował się z Microsoftem w celu uzyskania wyjaśnień, w których rzecznik powiedział:

"Po premierze Call of Duty: Black Ops 6 będzie można grać na Xbox i PC dla posiadaczy subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, PC Game Pass i Xbox Game Pass dla posiadaczy subskrypcji konsolowych".

I to stwierdzenie powinno być trudne do błędnej interpretacji. Nadal może nastąpić podwyżka cen lub coś w tym rodzaju, ale jeśli jesteś subskrybentem Game Pass, a Core jest jedynym wyjątkiem, będziesz mógł grać w Black Ops 6 od pierwszego dnia, kiedy zostanie wydany tej jesieni.

Call of Duty: Black Ops 6

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości