Polski
Gamereactor
lifestyle

Kolejnym samochodem Ferrari jest zamontowany z przodu dwumiejscowy samochód z silnikiem V12

I to w jednym z dwóch wariantów.

HQ

Ferrari wie, jak tworzyć elegancko wyglądające supersamochody w sposób, z którym niewielu innych producentów może się równać. Przez dziesięciolecia brykający koń był noszony na całej gamie kultowych i pięknych samochodów, w tym 250 GT California, 500 TRC, Testarossa, a nawet bardziej nowoczesnych odpowiednikach, takich jak LaFerrari, Roma, 812 Superfast i wiele innych. Teraz kolejny pretendent chce dołączyć do tych szeregów.

Znany jako 12Cilindri, ten samochód, jak sama nazwa wskazuje, jest potworem napędzanym silnikiem V12 (12 cylindrów), który występuje w jednym z dwóch wariantów: berlinetta i spider. Samochód ma zamontowany z przodu silnik, który wydobywa 830 KM mocy, dwa siedzenia, ośmiobiegową skrzynię biegów DCT, cztery koła skrętne i wiele fantazyjnych systemów elektronicznych, które mają na celu dalszą poprawę jazdy, takich jak ABS Evo i Side Slip Control 8.0.

Wygląda na to, że 12Cilindri będzie kolejnym klasykiem Ferrari, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, ale ponieważ samochód został ujawniony dopiero wczoraj, nie jest jasne, kiedy zobaczymy go na drogach i w jakim przedziale cenowym. Jednego możemy być pewni, że nie będzie tanio.

Kolejnym samochodem Ferrari jest zamontowany z przodu dwumiejscowy samochód z silnikiem V12
Ferrari
To jest reklama:


Wczytywanie następnej zawartości