Polski
Gamereactor
wiadomości
The Sims 4

Kolekcje The Sims 4 Dzielnica Mody i Lotniskowy Szyk już dostępne

Odkryj modę Indii i Korei.

HQ

Electronic Arts i Maxis ogłosili, że kolekcje The Sims 4 Dzielnica Mody i Lotniskowy Szyk są już dostępne na PC i Mac przez Origin i Steam oraz na konsolach PlayStation 4 i 5, Xbox Series X|S i Xbox One.

W ramach Sezonu Tożsamości kolekcje oferują graczom nową zawartość, która przekracza globalne granice i normy, rozszerza styl Simów oraz zachęca do wyrażania siebie i rozwijania swojej kreatywności.

Kolekcja Dzielnica Mody, zainspirowana wyznaczającą trendy sceną mody w Bombaju, dostarcza bogatych kolorów, kultowych krojów i kontrastowych wzorów, aby ożywić styl Sima. Gracze mogą wyrazić swoją indywidualność, włączając modne elementy do swojej garderoby, a także nowe akcesoria, w tym bransolety, błyszczące naszyjniki, kolczyki do nosa, tatuaże z henny i sandały.

Gracze mogą również wprowadzić modne koreańskie stylizacje do garderoby swoich Simów dzięki nowej kolekcji Lotniskowy Szyk, zainspirowanej słynną modą widzianą na lotnisku Incheon. Simowie mogą mieszać i stylizować outfity na każdą okazję dzięki nowym elementom, takim jak blezery, płaszcze, kurtki, kardigany i spodnie, które łączą się ze zwiewnymi, wygodnymi krojami, takimi jak spódnice, spodnie dresowe lub koszule z półokrągłym dekoltem.

The Sims 4
The Sims 4
The Sims 4
The Sims 4

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości