Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Kontroler Xbox 360 powraca dzięki Hyperkinowi

Jeden z najbardziej wpływowych kontrolerów wszech czasów powróci w najbliższej przyszłości.

HQ

Xbox 360 pozostaje najpopularniejszą konsolą Xbox do dziś i wprowadził wiele funkcji, które dziś uważamy za oczywiste, takich jak osiągnięcia, cyfrowa dystrybucja gier, działania niezależne, czat między grami i kontrolery bezprzewodowe w standardzie.

Mówiąc o tym ostatnim, Xbox 360 jest również w dużej mierze podstawą większości nowoczesnych kontrolerów, które nie tylko wyglądają podobnie, ale mają konfigurację z dwoma przyciskami na ramieniu i dwoma spustami. Mając to na uwadze, nie jest zbyt zaskakujące, że wielu graczy naprawdę tęskni za klasycznym kontrolerem Xbox 360.

Po spektakularnym sukcesie Hyperkin z nowoczesną wersją kontrolera "Duke" na Xbox Series S / X (ogromną od pierwszego Xboxa), teraz uruchamiają kolejny kontroler retro i tym razem przywracają Xbox 360. Nazywa się Hyperkin Xenon i wygląda prawie jak oryginał 17 lat temu, chociaż teraz ma przycisk Udostępnij i Wstecz / Start przemianowany z nowymi ikonami.

Hyperkin Xenon jest dostępny w kolorze białym, czarnym, różowym i czerwonym. Ceny i data premiery nie zostały jeszcze potwierdzone, ale wrócimy, gdy zostanie to ogłoszone.

Co sądzisz o oryginalnym kontrolerze Xbox 360?

Kontroler Xbox 360 powraca dzięki Hyperkinowi


Wczytywanie następnej zawartości