Polski
Gamereactor
wiadomości
CryoFall

Kosmiczny symulator kolonii CryoFall otrzymuje tryb dla jednego gracza

Stwórz własną lokalną sesję, ciesz się nową zawartością i poddaj recyklingowi zasoby.

HQ

Kosmiczny miks symulatora kolonii i gry survivalowej Cryofall otrzymuje aktualizację 1.31, która dodaje do gry zupełnie nową zawartość dla samotnych odkrywców. Gracze mogą od teraz tworzyć własne lokalne sesje, którymi mogą podzielić się z przyjaciółmi, a także odbyć samotną przygodę, której finałem jest opuszczenie obcej planety, czego skutkiem będzie ukończenie gry i rozpoczęcie nowej gry+.

CryoFall to złożona symulacja kolonii dla wielu graczy, w której gracze budują swoje nowe życie od zera, zbierają zasoby, tworzą maszyny, handlują z innymi kolonistami, dają się zjadać dzikim zwierzętom, przechodzą od epoki kamienia do epoki kosmosu i nie tylko. Teraz gracze o bardziej niezależnym charakterze mogą tworzyć własne lokalne gry, aby grać całkowicie solo lub zaprosić znajomych, gdy poczują się samotni.

Dla tych graczy, którzy jeszcze nie są gotowi do ucieczki, jest też wiele nowych możliwości. Mogą oni teraz poddać recyklingowi swój stary sprzęt i odzyskać cenne zasoby, których można użyć do budowy zupełnie nowych zabawek takich jak nowy mech „Nemezis". Ten oparty na Keinicie mech ma umiejętność samonaprawy i pozwala na zamontowanie dwóch zupełnie nowych broni. Aktualizację uzupełniają liczne poprawki błędów, a także nowe osiągnięcia do zdobycia.

CryoFall

Pełne informacje o aktualizacji 1.31 dostępne są tutaj.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości