Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
WIADOMOść - ZAWARTOść SPONSOROWANA

Król Lisz powraca, a my świętujemy transmisjami na żywo i nagrodami

Czwarta i ostatnia transmisja na żywo wkrótce rozpocznie się z gwiazdą Wikingów Alicią Agneson na czele.

Przede wszystkim, zanim zaczniemy, rozwiąż nasz quiz tutaj, abyś mógł wziąć udział w wielu fajnych nagrodach. Możesz przeczytać więcej o nich poniżej.

Czy brałeś udział? W porządku, wyruszmy w kierunku Northrend. Blizzard odniósł ogromny sukces, oferując zagorzałym fanom World of Warcraft szansę zagrania dokładnie w wersję ekspansywnego świata, który preferują. Zaowocowało to klasycznymi wersjami, a teraz dotarliśmy do ostatecznego faworyta wielu ludzi - Gniewu Króla Lisza.

Ekspansja wylądowała w 2008 roku i dla wielu stanowi idealną równowagę między dostępnością, wyzwaniem i interakcjami społecznymi. Ta edycja ma się wkrótce rozpocząć, a aby uczcić, połączyliśmy siły z Activision Blizzard, aby świętować nostalgię na dużą skalę z transmisjami na żywo, quizami i nagrodami.

Livestreams - A "Scandinavian Tour"


Przede wszystkim możemy ujawnić, że w ciągu najbliższych kilku tygodni będziemy prezentować cztery gigantyczne transmisje na żywo z gośćmi celebrytów, które można oglądać za pośrednictwem naszej strony na żywo. Czas jest następujący:


  • 31 sierpnia - kiedy to zatrzyma się Oscar Dronjak z zespołu HammerFall wraz ze streamerami SNOWMIXY i AnnieFuchsia.

  • 6 września - kiedy to jeden z producentów gry Brian Birmingham, WoW Classic Lead, zagra wraz ze streamerami SNOWMIXY i AnnieFuchsia.

  • 14 września – aktor Wikingów Alex Høgh Andersen wpada do studia wraz ze streamerem Sjeletyvenem i Johnnim Gade.

  • 27 września - dołączy do nas aktorka Alicia Agneson (również z Wikingów), ponownie wraz z Sjeletyvenem i Johnnim Gade.

Poniżej możesz zobaczyć powtórki ukończonych strumieni

Transmisja na żywo z Alexem Høgh Andersenem, Sjeletyvenem i Johnnim Gade.

HQ

Transmisja na żywo z Oscarem Dronjakiem z HammerFall, SNOWMIXY i AnnieFuchsia.

HQ

Transmisja na żywo ze SNOWMIXY i AnnieFuchsia.

HQ
World of Warcraft: Classic

Valter Skarsgård i wiele więcej


Mało tego, mieliśmy dość znaczącą wizytę Valtera Skarsgårda, który również wspomina starsze dodatki do World of Warcraft, i wybraliśmy się z nim na wycieczkę do Borean Tundra w Northrend, a nawet porozmawialiśmy trochę o jego karierze. Możesz obejrzeć ten film poniżej. Ponadto, jeśli brakuje Ci dobrego, staromodnego szumu, przygotowaliśmy się również na premierę z filmem. Znajdziesz go również poniżej:

HQ
HQ
HQ

Nagrody i informacje


Ale to nie wszystko. Do wygrania są też nagrody, a obecnie mamy piękną replikę Hełmu Dominacji Arthasa czekającą na znalezienie domu, gigantyczny posąg Arthasa, a także inspirowaną pandemią grę planszową Wrath of the Lich King, koszulki i oryginalne edycje edycji kolekcjonerskiej dodatku nieotwarte od premiery w 2008 roku. Mamy nadzieję, że wziąłeś udział w quizie na górze wiadomości, ale możesz także wygrać, sprawdzając każdą z czterech transmisji na żywo.

Są zarówno powyższe nagrody, jak i coś tak prostego, jak kody czasu gry trwające dwa miesiące, a mamy ich wiele.

Myślę, że nie ma już nic do powiedzenia, ale; Król powrócił!

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości