Polski
Gamereactor
wiadomości
FIFA 20

Krzysztof Piątek polskim ambasadorem gry FIFA 20

Coraz bliżej wielkiej premiery

HQ
FIFA 20

Electronic Arts poinformowało, że polskim ambasadorem ich najnowszej odsłony gry FIFA został Krzysztof Piątek - zawodnik klubu AC Milan oraz reprezentacji Polski. Krzysztof Piątek był objawieniem zeszłego sezonu ligi włoskiej oraz jej czołowym strzelcem. Znakomitą passę strzelecką kontynuował także w reprezentacji Polski, dla której w 6 meczach eliminacji Euro 2020 strzelił 3 gole, w tym zwycięskie w pojedynkach z Austrią oraz Północną Macedonią.

"EA SPORTS FIFA to kultowa seria i gram w nią od kiedy pamiętam. Pozwala połączyć zamiłowanie do piłki nożnej z pasją do gier video. Objęcie tytułu ambasadora gry FIFA 20 to dla mnie spełnienie marzeń z dzieciństwa" - mówi Krzysztof Piątek, który jest wiernym fanem FIFY.

W najnowszej odsłonie serii EA SPORTS FIFA pojawi się m.in. nowy tryb VOLTA FOOTBALL, w którym gra przeniesie się ze stadionów na ulice, sale i futsalowe boiska, a dzięki zaktualizowanemu systemowi rozgrywki gracze doznają niespotykanego dotychczas realizmu. Oficjalna światowa premiera EA SPORTS FIFA 20 będzie miała miejsce 27 września, a już teraz dostępna jest wersja demonstracyjna gry na Playstation 4, Xbox One oraz PC.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości