Polski
Gamereactor
esport
League of Legends

LCS powraca do formatu do trzech zwycięstw w letnim splicie

A także przebudowaną strukturę play-offów.

HQ

Riot Games właśnie ujawnił garść informacji dotyczących nadchodzącego Summer Split dla League of Legends Championship Series. W związku z tym, że kolejna partia gier ma się rozpocząć w połowie czerwca, powiedziano nam, że Split ponownie użyje formatu best-of-three i że stało się to "w odpowiedzi na opinie zarówno naszych zagorzałych fanów, jak i profesjonalnych graczy".

League of Legends

Powrót do gry do trzech zwycięstw nastąpił również dlatego, że teraz w LCS występuje mniej drużyn, a ponieważ w rywalizacji bierze udział tylko osiem drużyn, jest wystarczająco dużo miejsca na korzystanie z tego formatu bez konieczności korzystania z dwóch strumieni. Jeśli ten format będzie działał dobrze, Riot zbada możliwość wykorzystania go w przyszłych decyzjach dotyczących formatu w 2025 roku i później.

Zgodnie z Playoffs powiedziano nam, że teraz wszystkie drużyny zaczną od drabinki zwycięzców, a następnie będą walczyć o przetrwanie, unikając eliminacji przez spadek do drabinki przegranych, a dwie najlepsze drużyny zdobędą awans do pierwszej rundy.

Zgodnie z harmonogramem dla Summer Split, możesz to zobaczyć poniżej.

League of Legends

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości