Polski
Gamereactor
esport
League of Legends

League of Legends EMEA Masters powraca w tym roku po raz kolejny

W turnieju najlepsze drużyny ERL udadzą się do Monachium, aby walczyć o miejsce w finałach sezonu LEC.

HQ

Riot Games potwierdziło, że turniej EMEA Masters powróci w tym roku. W wydarzeniu League of Legends najlepsze drużyny EMEA Regional Leagues (ERL) będą rywalizować na fizycznym wydarzeniu w Monachium w Niemczech, gdzie będą walczyć o jedno z dwóch miejsc na LEC Season Finals, które również odbędzie się w Monachium.

ERL składają się z lig drugiej ligi poniżej LEC, a jeśli chodzi o sposób, w jaki drużyny uzyskają kwalifikację do EMEA Masters, tym razem w miejsce Spring Split pojawi się trzyetapowe podejście, tym razem obejmujące okres od 15 do 28 kwietnia, w którym 28 drużyn przejdzie przez drabinkę Play-In, fazę pucharową. faza grupowa, a na koniec play-offy.

Podobna sytuacja będzie miała miejsce w przypadku Summer Split, z tą różnicą, że w wydarzeniu weźmie udział 38 drużyn i obejmie kwalifikacje ostatniej szansy, fazę grupową i play-offy. To tutaj dwie drużyny, które przetrwają to wszystko i dotrą do wielkiego finału wydarzenia, zdobędą również miejsce w LEC Season Finals, gdzie będą rywalizować z najlepszymi drużynami LoL-a w Europie.

Czy będziesz oglądać EMEA Masters ?

League of Legends

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości