Polski
Gamereactor
wiadomości
League of Legends

League of Legends MMO resetuje rozwój, drużyna staje się ciemna

Jeszcze przez jakiś czas nie usłyszymy nic nowego o grze.

HQ

Riot Games udostępniło nową aktualizację swojej gry MMO League of Legends, a fani raczej nie będą zadowoleni z tej wiadomości. Krótko mówiąc, zespół programistów odchodzi w ciemność po resecie projektu jakiś czas temu.

W długim wątku na Twitterze/X współzałożyciel studia, Marc Merrill, napisał, że gra wciąż jest w fazie prac, więc przynajmniej nie jesteśmy w najgorszym momencie.

"Ta decyzja nie była łatwa, ale była konieczna. Początkowa wizja po prostu nie różniła się wystarczająco od tego, co można grać dzisiaj" – kontynuował Merrill, po ujawnieniu decyzji o zresetowaniu projektu. "Nie wierzymy, że wszyscy chcecie gry MMO, w którą graliście już wcześniej, z warstwą farby Runeterry; aby naprawdę oddać sprawiedliwość potencjałowi Runeterry i sprostać niewiarygodnie wysokim oczekiwaniom graczy na całym świecie, musimy zrobić coś, co naprawdę wydaje się znaczącą ewolucją gatunku".

Wygląda na to, że część wczesnych prac nad tym nowym rodzajem MMO została wykonana, ale wciąż minęły lata, zanim cokolwiek zobaczymy. Wygląda na to, że jeśli jesteś podekscytowany premierą League of Legends MMO, będziesz musiał zabutelkować tę ekscytację przez długi czas.

League of Legends

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości