Polski
Gamereactor
wiadomości
Lego Bricktales

Lego Bricktales pojawi się na urządzeniach mobilnych jeszcze w tym miesiącu

Użytkownicy systemów iOS i Android wkrótce będą mogli przeżyć tę klockową przygodę.

HQ

Thunderful ogłosił, że Lego Bricktales zadebiutuje na platformach mobilnych jeszcze w tym miesiącu. Gra ma pojawić się na urządzeniach z systemem iOS i Android 27 kwietnia, została dostosowana do sterowania za pomocą ekranu dotykowego i zadebiutuje na App Store i Google Play Store w cenie 4,99 GBP / 5,59 EUR.

"Z wielką radością ogłaszamy, że nasza przygoda z budowaniem klocków LEGO Bricktales zostanie uruchomiona 27 kwietnia dla użytkowników iOS i Androida" - powiedział Agostino Simonetta, dyrektor ds. gier w Thunderful. "Mechanika budowania cegła po klocku w LEGO Bricktales to dopasowanie do ekranów dotykowych i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć twoje dzieła, kiedy pojawi się 27 kwietnia na urządzeniach mobilnych."
Po pojawieniu się w zeszłym roku, Lego Bricktales zostało rozszerzone o szereg sezonowych treści, w tym ostatnią aktualizację wielkanocną. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze, koniecznie złap naszą recenzję tutaj.

Lego Bricktales

Powiązane teksty

0
Lego BricktalesScore

Lego Bricktales

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

Czy nowa gra koncentruje się na budowaniu z Lego bawi, czy lepiej służy ci trzymanie się rzeczywistej zabawki?Wczytywanie następnej zawartości