Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Lego zapowiada zestaw Hogwart Castle

Zawiera prawie wszystko, o co Potterhead mógłby kiedykolwiek poprosić.

HQ

Jeśli Hogwarts Legacy nie było dla ciebie wystarczającą radością z Harry'ego Pottera, Lego właśnie ogłosiło coś, co na pewno ci się spodoba. Jest to nowy zestaw o nazwie Lego Harry Potter Hogwarts Castle and Grounds, który prawie ujawnia, co to jest; miniaturowy Hogwart z otoczeniem.

Zawiera szczegóły, takie jak Komnata Tajemnic, Szklarnia, Bijąca Wierzba, różne klasy, Komnata Szachownicy i Statek Durmstrangu, wszystko na środku Czarnego Jeziora. Zestaw składa się z 2660 sztuk i jest zalecany od 18 lat. Możesz zamówić go teraz w przedsprzedaży z planowaną dostawą 1 września za 169,99 USD.

Warto wspomnieć, że jeśli naprawdę chcesz oddać się Harry'emu Potterowi, w 2018 roku wydano jeszcze większy zestaw Hogwart, który jest nadal dostępny.

Sprawdź kilka zdjęć tego piękna poniżej.

Hogwarts Legacy
Hogwarts LegacyHogwarts Legacy
Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości