Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Lego zaprezentowało trzy nowe zestawy Indiana Jones

Przedstawiają sceny z Poszukiwaczy zaginionej arki i Ostatniej krucjaty.

HQ

Indiana Jones miał ogromną obecność jako postać Lego, z armadą zestawów, a nawet kolekcją gier wideo. Ale ponieważ postać zniknęła z centrum uwagi w ciągu ostatniej dekady, liczba zestawów dramatycznie spadła. Jednak gdy lato 2023 przynosi piąty i prawdopodobnie ostatni raz, kiedy zobaczymy Harrisona Forda zakładającego kultowy bicz i kapelusz, Lego po raz kolejny zwiększa swoją ofertę.

Lego ogłosiło trzy nowe zestawy, z których każdy przedstawia kultowe momenty z Raiders of the Lost Ark i The Last Crusade, z dwoma zestawami dla pierwszego i jednym dla drugiego.

Trzy zestawy pochodzą Indiana Jones Fighter Plane Chase z The Last Crusade, gdzie Indy i Henry Jones Sr. wyprzedzają samolot myśliwski w zabytkowym samochodzie. Następnie dodać do tego Indiana Jones Escape from the Lost Tomb, który przedstawia moment, w którym Indy wchodzi do grobowca zainfekowanego wężem, aby określić lokalizację Ark of the Covenant w Raiders. I na koniec jest jeden z najbardziej kultowych momentów w całej serii filmów, Indiana Jones Temple of the Golden Idol, który pokazuje sekwencję otwierającą Raiders, w której Indy wyprzedza koziołkujący głaz i unika wszelkiego rodzaju pułapek.

Wszystkie zestawy zadebiutują 1 kwietnia i będą kosztować 34,99 USD / 34,99 EUR za zestaw myśliwca, 39,99 USD / 39,99 EUR za zestaw do ucieczki z grobowca i 149,99 USD / 149,99 EUR za zestaw świątynny Golden Idol.

Lego zaprezentowało trzy nowe zestawy Indiana Jones


Wczytywanie następnej zawartości