Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
League of Legends

LG UltraGear powraca jako partner monitorów LEC na rok 2023

Gracze będą rywalizować na zupełnie nowym monitorze.

HQ

Riot Games ogłosiło, że przedłużyło umowę z LG, utrzymując dział UltraGear marki technologicznej związany z League of Legends European Championship jako oficjalny partner monitorujący na następny rok.

W ramach umowy gracze LEC będą rywalizować na zupełnie nowym monitorze z serii UltraGear, w szczególności 25GR75FG, który może pochwalić się wyświetlaczem 360 Hz i jednomilisekundowym czasem reakcji.

"Cieszymy się, że możemy ogłosić kontynuację naszej współpracy z LG w nadchodzącym sezonie LEC 2023" - powiedziała Eva Suarez, szefowa partnerstwa Esport EMEA. "Naszym celem jest zapewnienie naszym graczom jak najlepszych wrażeń, a nowy monitor gamingowy LG UltraGear zaoferuje wiodącym profesjonalistom LoL Esports w regionie EMEA wyjątkową jakość obrazu za każdym razem, gdy są na scenie LEC".
Jeśli chodzi o to, kiedy zobaczymy te nowe monitory w akcji, to wtedy LEC powróci na sezon 2023, który tak się składa, że w ten weekend, 21 stycznia.

League of Legends

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości