Polski
Gamereactor
wiadomości
Lies of P

Lies of P list reżysera zapowiada nadchodzące DLC

Jiwon Choi okazał swoje uznanie dla fanów, a także ujawnił kilka wczesnych zapowiedzi DLC.

HQ

Duża aktualizacja zmierza w kierunku Soulslike Lies of P, zgodnie z nowym filmem od reżysera gry, Jiwon Choi, który podziękował graczom za ich dotychczasowe wsparcie gry w nowym filmie z listem reżysera.

W filmie Jiwon Choi prowadzi nas przez wydarzenia od czasu premiery Lies of P 19 września tego roku, a także dostarcza informacji na temat dużej aktualizacji, która będzie zawierała znaczące zmiany postaci i balansu, a także kilka sposobów na ułatwienie gry na wczesnym etapie. Oczekuje się, że ta łatka pojawi się w listopadzie i będzie zawierała również darmowy strój wraz z nową funkcją dostosowywania, pozwalającą graczom osobno wyposażyć czapki i okulary.

Co więcej, pod koniec filmu Jiwon Choi opowiedział o wydaniu ścieżki dźwiękowej do gry i pokazał kilka szkiców DLC. Więcej na ten temat usłyszymy później, ale dobrze jest wiedzieć, że wkrótce dostaniemy więcej przygód w Kracie.

HQ

Powiązane teksty

0
Lies of PScore

Lies of P

RECENZJA. Przez Kieran Harris

Graliśmy w makabryczną wersję opowieści o Pinokio, aby zobaczyć, jak wyróżnia się w nasyconym gatunku action-RPG.Wczytywanie następnej zawartości