Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Lies of P

Lies of P potwierdzone na Summer Game Fest

Roguelike zmierza na wielki letni pokaz.

HQ

Summer Game Fest 2023 wygląda jak prawdziwa eksplozja z udziałem ponad 40 partnerów, a niedawno potwierdzono, że całe wydarzenie ma potrwać około dwóch godzin z trzema do czterech głównych ogłoszeń. Zasadniczo anuluj wszystko 8 czerwca, aby nie przegapić.

Ostatni w kolejce, aby potwierdzić swój udział, jest Neowiz, który pokaże trochę więcej swojej gry inspirowanej FromSoftware Lies of P. Nie wiemy dokładnie, co zostanie pokazane, ale najprawdopodobniej pojawi się trochę rozgrywki, a ponieważ ma zostać wydana w 2023 roku, nie wydaje się mało prawdopodobne, że dostaniemy również datę premiery.

Lies of P zostanie wydany na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One i Xbox Series S/X jeszcze w 2023 roku. Dotyczy to również Game Pass od pierwszego dnia.

Lies of P

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości